Taekwondo
olimpijskie
Pływanie
Koszykówka
dziewcząt
Piłka ręczna
chłopców

Taekwondo 5 medali w Białymstoku

Wpis opublikowany dnia 19-06-2017 o godz. 21:50. Opracowanie: Dariusz Głowacz

sport

Udany występ zawodniczek MUKS Piętnastka podczas Pucharu Polski i Huzar Taekwondo Festival 17.06.2017

  • Paulina Żakowska złoto (absolwentka)
  • Marta Kozera złoto (2gimMS)
  • Zuzanna Mrozińska srebro  (2gimMS)
  • Julia Pecyna srebro (2gimMS)
  • Marta Łysiak brąz  (2gimMS)

Na uwagę zasługuje debiut zawodniczek
Sylwii Męclewskiej i Klaudii Koprowskiej (obie z 1LO XX MS).
(foto archiwum P. Żakowska)
Gratulujemy!!!

 

Nabór uzupełniający do SP 44 MS

Wpis opublikowany dnia 11-06-2017 o godz. 11:50. Opracowanie:

informacja

Próby sprawnościowe naboru uzupełniającego do klas sportowych przy Szkole Podstawowej nr 44 Mistrzostwa Sportowego o profilu: pływanie, taekwondo olimpijskie oraz piłka nożna chłopców, odbędą się dnia 22 czerwca 2017 roku.

Zaproszenie dla rodziców klasy pierwszej

Wpis opublikowany dnia 11-06-2017 o godz. 11:49. Opracowanie:

informacja

Meeting pływacki w Poznaniu

Wpis opublikowany dnia 11-06-2017 o godz. 11:45. Opracowanie: Mariola Raszlińska

sport

W Poznaniu na 50 metrowym basenie na Termach Maltańskich, 3 czerwca odbył się 3 Meeting Pływacki im. Macieja Frankiewicza.  Byli tam nasi najmłodsi pływacy z pierwszej i drugiej klasy gimnazjum, a medale zdobyli:

13 lat

  • Julia Cygan – dwa złote, a w konkurencji 200m dow ustanowiła Rekord Meetingu
  • Krzysztof Matuszewski - dwa złote, a w konkurencji 200m zm ustanowił Rekord Meetingu oraz był pierwszy w klasyfikacji generalnej chłopców w swoim roczniku
  • Jakub Olszewski – złoty

14 lat

  • Mikołaj Dobrindt – złoty i brązowy oraz drugi w klasyfikacji generalnej chłopców w swoim roczniku
  • Anna Kamińska – złoty
  • Gabriel Szafranek – złoty
  • Mikołaj Wiśniewski – złoty
  • Weronika Groń – dwa srebrne
  • Marcel Jeliński – srebrny
  • Zuzanna Frysiak – brązowy.

W zawodach startowali również: Natalia Czarniak, Szymon Karczewski, Dawid Malicki, Agata Marjańska, Norbert Puła, Adrianna Regosz, Dominik Sobków, Oliwia Uklejewska, Paweł Urbański, Hubert Woźniak, Natalia Zgórska.

Trenerzy: Leszek Borowicz, Sławomir Gawinecki.

Gratulujemy!

Liga SMS II runda

Wpis opublikowany dnia 05-06-2017 o godz. 23:39. Opracowanie: Mariola Raszlińska

sport

W zawodach pływackich finałowej, II rundy Ligi Szkół Mistrzostwa Sportowego w Szczecinie (26-27 maja), startowało 17 szkół. Nasza szkoła zajęła w tej rundzie i w podsumowaniu 8 miejsce. Punkty dla drużyny zdobywało dwóch najlepszych pływaków w każdej konkurencji.

Na najwyższych miejscach w konkurencjach indywidualnych uplasowali się:  

  • Patryk Winiatowski – 200m zm - 2 m-ce
  • Kinga Paradowska – 200m klas - 3- m-ce
  • Kinga Paradowska – 800m dow - 3 m-ce
  • Julia Gus – 50m grzb - 3 m-ce.

Na uwagę zasługuje start najmłodszej w naszej reprezentacji Julii Cygan (2004), która płynąc 200m st. klasycznym osiągnęła najlepszy w kraju czas w swoim roczniku w tym roku (2:48.29s).

 

Poniżej dorobek punktowy wszystkich pływaków (łącznie ze sztafetami):

  • Kinga Paradowska           168,5
  • Patryk Winiatowski           168
  • Aleksandra Dudek           163,5
  • Wiktoria Tomkowicz         131,5
  • Julia Gus                          121,5
  • Daria Karaszkiewicz         114
  • Błażej Mikołajczak            103
  • Mateusz Tylicki                 101,5
  • Agnieszka Włodarczyk      76
  • Mikołaj Dobecki                 63,5
  • Jakub Muszyński               60
  • Jakub Dobecki                   58
  • Mikołaj Dobrindt                 45
  • Weronika Groń                  40
  • Karolina Wolska                37
  • Wiktoria Rutkowska          37
  • Mateusz Wamka               37
  • Julia Cygan                       37
  • Oskar Walerian                 36
  • Amelia Gajdzińska            23
  • Marta Holak                      17

Pływakom i ich trenerom gratulujemy!

 


<<    aktualności: 372 (1701 KB)     >>
Szczęśliwy numerek
7
Numerek ważny w czwartek
22 czerwca 2017 roku
Kalendarz roku szkolnego
Informacje
Dzisiaj jest piątek
23 czerwca 2017 roku


Imieniny obchodzą:
Józef, Wanda, Agrypina, Zenon, Albin, Anna, Edeltruda
Prognoza pogody
Bydgoszcz
Pogoda - Bydgoszcz
Inne

SEKRETARIAT SZKOLNY

Godziny pracy:
poniedziałek 7:30 - 15:30
wtorek 8:00 - 16:00
środa 7:30 - 15:30
czwartek 7:30 - 15:30
piątek 7:30 - 15:30


GABINET PROFILAKTYKI ZDROWOTNEJ I POMOCY PRZEDLEKARSKIEJ

Godziny pracy:
poniedziałek 7:25 - 11:25
wtorek 11:45 - 15:20
środa 7:25 - 15:00
czwartek 11:45 - 15:20
piątek 11:45 - 15:20

st.piel.dypl. Alicja Rapicka


PEDAGOG

Godziny pracy:
poniedziałek 10:00 – 15:00
wtorek 10:00 – 14:30
środa 11:30 – 16:30
czwartek 9:00 – 13:00
piątek 8:30 – 12:00

mgr Sylwia Lewandowska

Brak identyfikatora należy zgłaszać do sekretariatu szkoły.

Brak etui identyfikatora lub "smyczy" należy zgłaszać do pani Teresy Chrapkowskiej.
Autor strony: Marcin Maćkiewicz
(admin@liceumxxms.edu.pl)
Opiekun strony: Mariola Raszlińska
(raszlinska@liceumxxms.edu.pl)